Цивільні справи

 

 

Згідно з ч. 1, ст. 1. Цивільного Кодексу України, цивільним законодавством регулюються особисті немайнові та майнові відносини (цивільні відносини, засновані на юридичному рівності, вільному волевиявленні, майновій самостійності їх учасників.

         Відповідно до ч. 1, ст. 11. Цивільного Кодексу України, цивільні права і обов'язки виникають із дій осіб, передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, не передбачених цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки.

         Згідно з ч.1 і ч.2. ст.15 Цивільного Кодексу України, кожна особа має право на захист свого цивільного права в разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства. Адвокат по цивільних справах допоможе успішно захистити Ваші права та інтереси в судах р. Києва.

Послуги адвоката по цивільних справах  включають в себе:

  • всебічний аналіз ситуації і надання клієнту оптимальних шляхів для вирішення цивільної справи;
  • підготовка всіх необхідних процесуальних документів для судового процесу;
  • подача позову до суду, представлення інтересів клієнта в суді;
  • у разі необхідності оскарження рішення суду в апеляційних та касаційних інстанціях;
  • допомога адвоката на стадії виконання рішення суду.

 

            Вказаний перелік послуг не є вичерпним, до кожної проблеми нашого Клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід і пропонуємо нестандартні рішення, щодо вирішення його проблеми.